CEscolar19ds. 1/6/2019 17:05
Resultats totalsCreat per OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Benjamí M (20)
PosNomClubI1I2Temps
1SALVADOR SOTO, JORDICAT CERRR - Escola Ateneu Igualadí5:4636:32212:18
2MARTÍNEZ ESPLONOSA, JOANCAT CERRR - Escola Pia6:5765:49112:46
3GONFAUS BELMONTE, ELOICAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)5:4428:42414:26
4TEIXIDOR GALA, LLUÍSCAT ALIGOTS6:3949:16515:55
5PUIG FNAZZI, ALEIXCAT ALIGOTS5:40111:29717:09
6GARGALLO PUJOL, PAUCAT ESCOLA BALDIRI REIXAC11:49147:29319:18
7ARBONIES BIGAS, IBAICAT INDEPENDENT7:22711:57819:19
8SUCARRATS COSTA, POLCAT ESCOLA LA FLORESTA6:46513:501320:36
9NOGUERA GINÉ, OLEGUERCAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)10:581310:01620:59
10PUIGCERCÓS BELLA, JOFRECAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)9:211211:59921:20
11GALERA BENÍTEZ, GUILLEMCAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)8:031113:281221:31
12BORRÀS ALIBÈS, MIQUELCAT ESCOLA BALDIRI REIXAC7:49914:411422:30
13VICH SUSANNA, GENERCAT CERRR - Escola Jesús Maria7:46820:531728:39
14AGÜERA FIGUERAS, ORIOLCAT ALIGOTS14:391614:461529:25
 
ROBUSTER PAGÈS, ADRIÀCAT ESCOLA VORAMARError en targ.12:2710
LLOMPART NARANJO, DIDACCAT UNIO EXCURSIONISTA DE VICError en targ.18:5716
ALONSO ARMESTO, JORDICAT CERRR - Escola Maians12:0215Error en targ.
MUJAL FAURE, ISAACCAT UNIÓ EXCURSIONISTA SABADELL7:499Error en targ.
LACOMA ELVIRA, BRUNOCAT CERRR - Marta MataError en targ.13:1911
RUFO FRANCH, JOELCAT ALIGOTSNo surt
 
 
 
Benjamí F (13)
PosNomClubI1I2Temps
1PONS CABALLOL, ONACAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)4:5216:37111:29
2SANZ KOWALSKI, BRUNACAT ALIGOTS6:5947:06214:05
3SALES TURRO, AIRINACAT UNIO EXCURSIONISTA DE VIC5:39211:05516:44
4SURRELL FERRER, LAIACAT ALIGOTS5:40311:14616:54
5PUIGCERCÓS BELLA, LAURACAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)7:14610:20317:34
6FONT TORRENTÓ, SIRACAT ALIGOTS7:05512:45719:50
7MARTÍN DALMASES, ÍNGRIDCAT CERRR - Emili Vallès11:21910:48422:09
8TORO TEY, CLAUDIACAT AEE INSTITUT JAUME BALMES9:21716:43826:04
9BELLA ARCEDIANO, MARIONACAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)11:17820:421031:59
10ALVAREZ VILLACRES, ZOECAT ESCOLA COLLSEROLA17:161023:291140:45
 
VILLANUEVA MUNTANÉ, CLARACAT CERRR - MowgliError en targ.Error en targ.
FORNER BAYO, SABINACAT ESCOLA VORAMAR20:279
GUBAU GÓMEZ, TEIACAT ALIGOTSNo surt
 
 
 
Aleví M (15)
PosNomClubI1I2Temps
1SUCARRATS COSTA, ERICCAT ESCOLA LA FLORESTA8:35211:20119:55
2AMAT FONT, CESCCAT ALIGOTS7:25114:57322:22
3MENDEZ SANTAMARIA, JOANCAT ESCOLA FERRAN SUNYER10:01614:25224:26
4MACIÀ-ROSELL COMPANYÓ, ROGERCAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)9:34516:01425:35
5ARUMI VILA, PAUCAT UNIO EXCURSIONISTA DE VIC9:05417:56627:01
6COMERMA FOLGUERAS, GERARDCAT UNIO EXCURSIONISTA DE VIC10:551017:59728:54
7BONET SEGALES, ORIOLCAT AEE INSTITUT JAUME BALMES8:40321:261030:06
8PRADES DALMASES, OCTAVICAT CERRR - Escola Ateneu Igualadí12:451117:22530:07
9BURGAS GIRONELLA, EUDALDCAT ALIGOTS13:191219:02832:21
10VILAREDES PRAT, ROGERCAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)14:341319:25933:59
11BATALLA GRAU, LLUCCAT AEE INSTITUT JAUME BALMES10:51832:311343:22
12TRÈMOLS AMIEL, JANCAT ALIGOTS19:081424:251143:33
13ALIU FONT, MARTÍCAT ALIGOTS19:381528:011247:39
 
AGUILERA CUATRECASAS, PEPCAT COC10:539Abandona
MARTÍ MUÑOZ, BENETCAT CERRR - Escola Mare de Déu del10:437Error en targ.
 
 
 
Aleví F (12)
PosNomClubI1I2Temps
1SALES TURRO, ARLETCAT UNIO EXCURSIONISTA DE VIC6:59111:55118:54
2ALONSO DEGRÀCIA, LAIACAT CERRR - Acadèmia Igualada11:18415:51227:09
3ROTGÉS CASELLAS, ELNACAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)9:13320:14329:27
4GUMÀ MARTÍNEZ, MARIACAT ALIGOTS8:57222:21431:18
5GINÉS TORREJÓN, NOACAT ESCOLA GUINARDÓ15:48622:27538:15
6GONZALEZ BUJALDON, SARACAT INDEPENDENT14:47535:28850:15
7CAPDEVILA PUIGMAL, CARLACAT UNIO EXCURSIONISTA DE VIC25:24740:0791:05:31
 
VERDAGUER VALLS, ABRILCAT EL DESPUJOLError en targ.27:067
CAPDEVILA RUSIÑOL, JÚLIACAT EL DESPUJOLError en targ.56:2110
GARÍ CANET, JANACAT CERRR - MaristesError en targ.Error en targ.
VIDAL SCHMUTZ, EMMACAT AEE INSTITUT JAUME BALMESAbandona26:336
PALAU GORRO, FARNERSCAT AEE INSTITUT JAUME BALMES31:298Error en targ.
 
 
 
Infantil M (17)
PosNomClubI1I2Temps
1AMAT FONT, JANCAT ALIGOTS6:44221:14227:58
2POU BRUNS, ERNESTCAT ALIGOTS7:39520:42128:21
3SELVA TORRES, BERNATCAT UNIO EXCURSIONISTA DE VIC6:48322:04328:52
4ARMENGOL ARTIGAS, ADRIÀCAT AEE INSTITUT JAUME BALMES8:53827:46436:39
5CASALS, MIQUELCAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)9:091032:16541:25
6AGUILERA CUATRECASAS, ALBERTCAT AEE INSTITUT JAUME BALMES7:26440:11647:37
7AGÜERA FIGUERAS, BERNATCAT ALIGOTS10:391251:4171:02:20
8MORERA HANSEN, MITIACAT AEE INSTITUT JAUME BALMES13:331453:0181:06:34
9BLANDÓN ROURA, SAMCAT ALIGOTS12:10131:06:0091:18:10
10HIRJABA, ALEXANDRUCAT ALIGOTS10:19111:33:28111:43:47
 
VALLS MARTÍNEZ, NARCÍSCAT AEE INSTITUT JAUME BALMES9:049Error en targ.
CLOTAS BURGAS, ANDREUCAT ALIGOTS7:486Error en targ.
VALL BARRAGAN, SERGICAT AEE INSTITUT JAUME BALMESError en targ.1:06:1910
ARBONIES BIGAS, ORIOLCAT INDEPENDENT7:557Error en targ.
FARRE MALE, BERNATCAT AEE INSTITUT JAUME BALMES15:0015Error en targ.
POU BRUNS, MARTÍCAT ALIGOTS6:281Error en targ.
GALÁN CASAS, YAGOCAT CERRR - Institut Pere VivesNo surt
 
 
 
Infantil F (15)
PosNomClubI1I2Temps
1GABARRÓ SENDRA, LOLACAT AEE INSTITUT JAUME BALMES8:14118:29126:43
2GRAU OLIVER, LIDIACAT UNIO EXCURSIONISTA DE VIC9:29522:17231:46
3JUAN SÁNCHEZ, JORDINACAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)8:43424:21333:04
4MONGE CONTI, LAIACAT AEE INSTITUT JAUME BALMES10:16826:53437:09
5PRADES DALMASES, JÚLIACAT CERRR - Escola Anoia9:47729:36539:23
6CASANOVAS BULIART, JULIACAT AEE INSTITUT JAUME BALMES12:461030:42643:28
7CALVO PONS, GEMMACAT AEE INSTITUT JAUME BALMES9:37636:51946:28
8PADILLA FERNANDEZ, MARIONACAT ALIGOTS14:541332:27747:21
9VICH SUSANNA, VERACAT CERRR - Escola Anoia13:591136:30850:29
10GABARRÓ SENDRA, BERTACAT AEE INSTITUT JAUME BALMES11:56942:231154:19
11MACIÀ SANTACREU, AINACAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)14:051246:10121:00:15
 
VIDAL SCHMUTZ, MALVACAT AEE INSTITUT JAUME BALMESError en targ.39:2310
LORÉ AMIGÓ, ALBACAT COC8:262Error en targ.
BONILLA TORRAS, JÚLIACAT ALIGOTS8:413Error en targ.
FERRER PARPAL, CARLACAT AEE INSTITUT JAUME BALMESNo surt
 
 
 
Cadet M (17)
PosNomClubI1I2Temps
1LEDESMA BUSCART, BERNATCAT CERRR - Xino Xano11:26224:26235:52
2LORE AMIGO, ERICCAT AEE INSTITUT JAUME BALMES13:25624:05137:30
3GRAU OLIVE, ANDREUCAT UNIO EXCURSIONISTA DE VIC12:00325:47337:47
4MIRABET ARDERIU, PEPCAT COC10:54131:28442:22
5GRAELL GRAELL, MARTÍCAT UNIO EXCURSIONISTA DE VIC13:16535:18648:34
6TORNÉ SOLÀ, LLUCCAT CERRR - Escola Pia17:13934:04551:17
7RABELLA FERNÁNDEZ, MAURICICAT ESCOLA GUINARDÓ19:571337:12757:09
8ROCA PLA, BIELCAT UNIO EXCURSIONISTA DE VIC17:551039:49857:44
9GIMISÓ ALONSO, MARTÍCAT ESCOLA GUINARDÓ19:291243:4491:03:13
10MALET FORN, GUILLEMCAT CERRR - Escola Pia19:031147:44101:06:47
11ALONSO DEGRÀCIA, NILCAT CERRR - Institut Pere Vives16:5081:01:04121:17:54
12LLEIDA SERRA, CARLESCAT ESCOLA GUINARDÓ23:36151:05:26131:29:02
13MARTÍ NADAL, JORDICAT ESCOLA GUINARDÓ33:32161:09:29141:43:01
 
MORAGAS FORCADA, JORDICAT UNIO EXCURSIONISTA DE VIC15:197Error en targ.
MALDONADO MARE, ELIASCAT AEE INSTITUT JAUME BALMESError en targ.56:0811
MONGAY GARCIA, NILCAT ALIGOTS20:4714Error en targ.
ROVIRA MORATIN, TEOCAT COC12:584Error en targ.
 
 
 
Cadet F (16)
PosNomClubI1I2Temps
1RAVELL SOLÉ, JUDITCAT CLUB ATLETISME TARRAGONA10:30130:08140:38
2VIRGILI SERRALLONGA, CLARACAT INDEPENDENT11:23334:11245:34
3ESTIARTE RUIZ, EULÀLIACAT AEE INSTITUT JAUME BALMES11:21239:48451:09
4PIÉ COMAJUNCOSA, ONACAT AEE INSTITUT JAUME BALMES14:28638:23352:51
5CODNA TURON, ANNACAT ALIGOTS14:07540:55555:02
6MONGE CONTI, CLARACAT AEE INSTITUT JAUME BALMES15:10845:4761:00:57
7TRÈMOLS AMIEL, SIRACAT ALIGOTS13:15456:44101:09:59
8MACIÀ SANTACREU, ARIADNACAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)17:25954:1181:11:36
9NEL·LO MARTÍ, MIREIACAT AEE INSTITUT JAUME BALMES20:141152:3971:12:53
10TORO TEY, MARIACAT AEE INSTITUT JAUME BALMES17:26101:04:03111:21:29
11TORO TEY, JULIACAT AEE INSTITUT JAUME BALMES21:27121:09:04121:30:31
12ZEROUALI, NAJIMACAT ALIGOTS41:331456:2691:37:59
13MORENTE PINEDA, MARIACAT CERRR - Escola Pia32:27131:15:21131:47:48
 
SEUBA ANAYIOTOS, ELENACAT CERRR - Escola Pia42:2415Abandona
TORMOS VIRGILI, ABRILCAT JESUÏTES GRÀCIA - COL·LEGI KOS14:407Abandona
MUSARDO PUERTOLAS, CAROLINACAT AEE INSTITUT JAUME BALMESNo surt
 
 
 
Juvenil M (11)
PosNomClubI1I2Temps
1SERRA CIRERA, ALBERTCAT UNIO EXCURSIONISTA DE VIC13:34137:15150:49
2ALBERT FONSECA, JUAN DIEGOCAT AEE INSTITUT JAUME BALMES20:40645:0921:05:49
3PRAT CUNILL, FERRANCAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)23:21849:5231:13:13
4FIGUERAS RIBAS, ARNAUCAT ALIGOTS15:22258:1551:13:37
5LOPEZ ROS, ARNAUCAT MOUNTAINRUNNERS (ESCOLETA COB)27:03950:4941:17:52
6BATALLA GRAU, MARTÍCAT AEE INSTITUT JAUME BALMES17:4441:03:5961:21:43
 
AGUILERA CUATRECASES, QUIMCAT AEE INSTITUT JAUME BALMES21:007Abandona
EMOULA OUCHAN, ZAKARIYACAT ALIGOTS34:2710Error en targ.
VICH SUSANNA, BERNCAT CERRR - Escola Anoia18:495Error en targ.
GRAS ESTARELLAS, ROGERCAT AEE INSTITUT JAUME BALMESError en targ.No surt
BONET SEGALES, ROGERCAT AEE INSTITUT JAUME BALMES16:513Abandona
 
 
 
Juvenil F (3)
PosNomClubI1I2Temps
1PADILLA FERNANDEZ, PAULACAT ALIGOTS14:37146:2011:00:57
2BLANCO FERRAN, ELSACAT AEE INSTITUT JAUME BALMES20:3721:08:5821:29:35
 
OLIVER MAYOLAS, ALBACAT AEE INSTITUT JAUME BALMESNo surt
 
 
 
PreBenjami (11)
PosNomClubI1I2Temps
1BAUSÀ GINESTI, ROCCAT UNIÓ EXCURSIONISTA SABADELL7:0729:24116:31
2BELLA ARCEDIANO, LAIACAT COB6:51113:59420:50
3VILAREDES PRAT, JANCAT CLUB ORIENTACIÓ BERGUEDÀ9:10312:49321:59
4MENDEZ SANTAMARIA, MARTICAT BO10:13415:46525:59
5MARTÍMUÑOZ, PORTALCAT CERRR - Escola Mare de Déu del11:03718:04629:07
6TEIXIDOR GALA, GLÒRIACAT ALIGOTS10:35518:35829:10
7FONT TORRENTÓ, BETCAT ALIGOTS13:52918:47932:39
8SURRELL FERRER, EMMACAT ALIGOTS10:39622:441033:23
9COMAS SANCHEZ, NURCAT ALIGOTS15:341018:30734:04
10PUIG FINAZZI, ROGERCAT ALIGOTS11:08825:391136:47
 
SALVADOR SOTO, ANNACAT CERRR - Escola Ateneu IgualadíError en targ.11:432